Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij

Pomóż chorej Urszuli!

2012-01-25 08:42:31

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza 10 lutego na koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane fundusze na pomoc Urszuli Laseckiej-Sytczyk, mieszkanki Warmii, która cierpi na ciężką i złośliwą postać czerniaka skóry. 


Urszula Lasecka-Sytczyk to mieszkanka Pieniężna, 28-letnia żona i matka trzyletniego chłopca. Cierpi na ciężką i złośliwą postać czerniaka skórnego, a jedynym ratunkiem jest zakup leku, którego koszt - 340 tysięcy złotych - przekracza możliwości młodej rodziny. Mieszkańcy Pieniężna i jego okolic zorganizowali więc akcję zbiórki pieniędzy. Do akcji dołączyło Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie organizując koncert charytatywny. Swój udział potwierdzili: zespół Czerwony Tulipan, Basia Raduszkiewicz, Marta Andrzejczyk, Kabaret Czyści jak łza, Łukasz Jędrys, Piotr Szauer oraz Cezary Makiewicz. CEiIK zaprasza do udziału w wydarzeniu wszystkich artystów, którzy chcieliby pomóc Pani Uli i przyłączyć do realizacji koncertu. Biletem upoważniającym do udziału w koncercie będzie symboliczna cegiełka o wartości 20 zł. Jedna cegiełka upoważnia do wstępu jednej osoby. Oczywiście każdy zainteresowany ma prawo nabyć dowolną ilość cegiełek. Całkowity dochód z koncertu przekazany zostanie na konto fundacji Gwiazda Nadziei. Wszelkie koszty wynikające z organizacji koncertu pokrywają CEiIK i artyści uczestniczący w wydarzeniu. Koncert odbędzie się 10 lutego 2012 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.


 

 

Źródło: www.Olsztyn.com.pl

wszystkie artykuly

Pomóż chorej Urszuli!

Pomóż chorej Urszuli! - Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza 10 lutego na koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane fundusze na pomoc Urszuli Laseckiej-Sytczyk, mieszkanki Warmii, która cierpi na ciężką i złośliwą postać czerniaka skóry.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją