Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij

Opis specjalności: ortodonta

Lekarz specjalista zajmujący się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie prowadzone przez ortodontę, wpływa pozytywnie nie tylko na stosunki międzyzębowe, ale także na proporcje twarzy. Z tego powodu ortodoncja bywa obecnie nazywana ortopedią szczękową. Lekarz ortodonta diagnozuje i leczy wszelkie nieprawidłowości w obrębie zgryzu i twarzy pacjenta. Pomaga pozbyć się przykrych problemów takich jak:

 

  • krzywy zgryz
  • asymetria rysów twarzy
  • nadmiernie wysunięta lub cofnięta broda
  • nieprawidłowo ustawione uzębienie
  • przedwczesna utrata uzębienia


Ortodoncja, to dziedzina nie zawsze doceniana przez pacjentów. Często zapominają oni, że prawidłowy zgryz, to coś więcej poza pięknym uśmiechem. Złe ustawienie zębów prowadzić może do problemów z przyzębiem lub dysfunkcji całego układu szczękowego, co wiąże się z dodatkowym bólem.

ortodonta - adresy lekarz o specjalności ortodonta

Gabinety lekarskie i prywatne przychodnie lekarzy o specjalności ortodonta. Lekarz ortodonta w Twojej okolicy.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją