Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij
poprzednie
Centrum Dietetyki i Aktywności
mgrPiotr Lewandowski
Dietetyk

godziny przyjęć

poniedziałek czwartek:10:00-18:00

piątek sobota:10:00-14:00

71-043 Szczecin, Kazimierska 4e/1

516 052 350

W Centrum Dietetyki i Aktywności uzyskasz kompleksową pomoc w zakresie redukcji masy ciała, leczenia chorób powstałych w wyniku błędów żywieniowych. Firma posiada swoje placówki w trzech miastach:

W Stargardzie i Szczecinie do Państwa dyspozycji jest dietetyk mgr Piotr Lewandowski natomiast w Koszalinie dietetyk Maja Czerwińska-Rogowska. To specjaliści, którzy zajmują się tworzeniem indywidualnych planów dietetycznych dla wszystkich osób bez względu na wiek, styl życia czy stan zdrowia. Do Centrum Dietetyki i Aktywności zgłosiło się już ponad 2000 pacjentów, którzy stracili w sumie około 10000kg - począwszy od 2010 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność. Dietetycy starają się zwracać szczególną uwagę na stopień aktywności fizycznej. Zachęcają do połączenia ruchu z dietą, co za tym idzie przygotowują również plan treningowy dostosowany do upodobań i fizycznych możliwości danej osoby.
Przychodnie Centrum Dietetyki i Aktywności wyposażone są w urządzenia Tanita BC-420 z oprogramowaniem  GMON Administration. Pozwala to na precyzyjne określenie poziomu tkanki tłuszczowej, masęybeztłuszczową (tkanki miękkie, kości, mięśnie), nawodnienia. Wyniki badań są pomocne przy układaniu planu żywieniowego.

Piotr Lewandowski lekarz medycyny o specjalności Dietetyk, Szczecin, zachodniopomorskie

Centrum Dietetyki i Aktywności, mgr, Piotr Lewandowski, specjalista Dietetyk, Szczecin, zachodniopomorskie

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją