Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij
poprzednie
Furmanik Psychoterapia Gestalt Poznań
mgrK. Furmanik
Psycholog

godziny przyjęć

poniedziałek piątek:15.00-20.00

60-644 Poznań, Sokoła 1/81

+48604175444

<

Psychoterapia Poznań - praktyka terapeutyczna

 

Praktyka poznańskiego gabinetu psychoterapii - Furmanik Psychoterapia Poznań Gestalt, świadczącego usługi psychologiczne, terapię Gestalt oraz coaching. Ośrodek prowadzony jest przez specjalistów, których kwalifikacje potwierdzone są dyplomem magistra psychologii i certyfikatem psychoterapeuty, zarówno krajowym jak i europejskim. Jest placówką psychoterapeutyczną w Poznaniu z ponad 10-letnim stażem na rynku usług psychologicznych.

Psychoterapia zaadresowana jest do osób z zaburzeniami psychicznymi, dolegliwościami emocjonalnymi o charakterze osobowościowym lub neurotycznym. Polega na rozmowie z psychoterapeutą, która pomaga zrozumieć siebie, rozpoznać mechanizmy obronne oraz osłabić te nieprzystosowawcze oraz wzmocnić te zdrowe. Ponadto terapia pomaga rozwinąć zupełnie nowe strategie radzenia sobie z trudnościami, ze świadomością własnych potrzeb oraz z szacunkiem do drugiej osoby. Dzięki psychoterapii pacjent uzyskuje lepszy wgląd w siebie i świadomość własnego funkcjonowania. Zwykle terapia trwa od kilkudziesięciu do niekiedy przeszło stu cotygodniowych sesji. Psychoterapia pomaga czuć się dobrze z samym sobą oraz doświadczać bardziej adekwatnie relacji z ludźmi, bez zbędnych projekcji i blokad. Terapia Gestalt operuje w równym stopniu na materiale nieświadomym jak i świadomym pacjenta, jednak nieco inaczej niż psychoanaliza, prowadzi do wglądu krok po kroku, poprzez wychodzenie od tego, co świadome i oczywiste, do treści coraz bardziej peryferyjnych. Uczy wrażliwego, wnikliwego kontaktu z samym sobą. Psychoterapia znajduje zastosowanie w przezwyciężaniu zaburzeń pod postacią somatyczną, w przypadku których farmakoterapia nie jest wystarczająca.

Terapia par jest ofertą dla partnerów doświadczających zaburzeń ich relacji i wzajemnej komunikacji.

Coaching skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy pragną skupić się na określonym celu zawodowym lub osobistym, przy czym nie potrzebują uprzedniej pracy nad problemami natury emocjonalnej.

Dogodna lokalizacja w dzielnicy Sołacz Poznań: http://www.psychoterapia.pro

 

Zapraszamy Cię na psychoterapię w Poznaniu, jeśli:

 

- cierpisz z powodu depresji, lęków, natręctw, niepokoju;

- masz problemy z utworzeniu lub utrzymaniu stałych związków;

- Twoje emocje ciągle Cię zaskakują;

- czujesz, że Twoja spontaniczność jest ograniczona albo zbyt impulsywna;

- szukasz lepszego poznania siebie.

Psychologowie, psychoterapeuci Gabinetu.

K. Furmanik lekarz medycyny o specjalności Psycholog, Poznań, wielkopolskie

Furmanik Psychoterapia Gestalt Poznań, mgr, K. Furmanik, specjalista Psycholog, Poznań, wielkopolskie

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją