Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij

PlusMinus Optyk Poznań

PlusMinus to zakład optyczny oferujący kompletne usługi optyczne w bezkonkurencyjnej cenie! Jesteśmy zakładem z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy wysokie kwalifikacje legitymujące sie długimi latami pracy w branży optycznej, zaplecze techniczne dostosowane tak,  by usługi przez nas świadczone były bezkonkurencyjnie najlepsze. Bez wzgledu na kategorie i geneze usterki jesteśmy w stanie najszybciej, najlepiej i w bardzo niskiej cenie wyjśc na przeciw Państwa potrzebom. 

Nasz zakład jest czynny całą dobe, naprawy usterki dokonujemy w ciagu 24 godzin od przyjecia zgłoszenia. Dobre umieszczenie w samym centrum Poznania jest naszym bezsprzecznym atutem . 

 

Korzystając z usług naszego warsztatu mozna zaoszczedzic naprawde dużo, nie rezygnując z najwyzszej jakości swiadczonych usług.

http://warsztatoptyczny.pl/

wszystkie artykuly

PlusMinus Optyk Poznań

PlusMinus Optyk Poznań - PlusMinus to zakład optyczny oferujący kompletne usługi optyczne w bezkonkurencyjnej cenie! Jesteśmy zakładem z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy wysokie kwalifikacje legitymujące sie długimi latami pracy w branży optycznej, zaplecze techniczne dostosowane tak,  by usługi przez nas świadczone były bezkonkurencyjnie najlepsze. Bez wzgledu na kategorie i geneze usterki jesteśmy w stanie najszybciej, najlepiej i w bardzo niskiej cenie wyjśc na przeciw Państwa potrzebom. 

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją